| StefanStoica23 a întrebat:

Salut! Am nevoie de ajutor cu instagramul. Dintr o data, cand intru pe cont imi apare ca si cum nu as avea net "nu exista conexiune" ca si cum ar fi picat instagramul. De o zi il am asa, cand intru de pe alte telefoane pe contul meu la fel arata insa pe alte conturi merg țuț. Pare ca si cum mi-ar fi banat contul dar nu e astalaughing de intrat in el pot sa intru, altii imi pot vedea contul, dar eu nu pot sa fac nimic pe el ca imi arata "eroare incearca mai tarziu". Ce e de facut?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ar trebui sa mai astepti cateva zile.Stai linistit, vei supravietui si fara instagram.Nu pierzi nimic.