| Txhmkol a întrebat:

Ajutor! Ieri cand am vrut sa intru pe contul de insta nu ma mai lasa si imi zicea ca" a aparut o problema cu cererea ta" eu nu am facut nici o cere si contul nu mai merge, azi am facut altul si dupa cateva ore aceeasi problema nu mai pot sa intru in cont imi apare aceeasi eroare la conectare, Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In acel moment se poate sa fi fost o eroare de server. Cerea ta era din acel moment nu ca facuse-i o cerere scriea. Mai incearca si astazi, si maine, etc!

| Sekim a răspuns:

Salut/Buna
Nu e vorba de o cererea in sensul propriu si sunt convins ca nu scria doar atat, probabil :,, Cererea ta de a te conecta la server a esuat " sau ceva de genul pentru ca si eu am patit, asta se intampla din cauza serverelor Instagram si asa numita cerere reprezinta incercarea ta de a intra. Pur si simplu astepti pana se va rezolva automat chestia asta. In mod normal o zi doua e maxim. See you happy