| florincata a întrebat:

am nevoie de ajutor. vreau sa imi cumpar o orga electronica in jur de 300-400 ron, vreau sa ma invat p una simpla.imi puteti da un site cu vanzari de orgi electrice s-au daca aveti voi astept un raspuns dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| iulianpuscasu a răspuns:

Uite care-i faza daca iti iei orga cauta una yamaha roland sau korg daca nu gasesti asa ia o chinezarie dar o yamaha gasesti la pretul asta cauta pe goagal una sh yamaha sau rolandwinking

1 răspuns:
| florincata explică:

Frate da tu ce model mi-ai recomanda? ca sa stiu ce sa iau