| dorian123456 a întrebat:

Salut,am nevoie de cineva care se pricepe bine in photoshop si chestia de genul, daca ati putea sa imi dati un canal de Youtube al unui baiat care face chestii din acestea v-as fi foarte recunoscator.

2 răspunsuri:
| Garyyyy a răspuns:

Cauta pe Youtube ItzVentex (acesta find eu si vb acolo de ce fel de design vrei ) scrii un comm acolo si vad eu

| Garyyyy a răspuns:

Cauta pe Youtube ItzVentex (acesta find eu si vb acolo de ce fel de design vrei ) scrii un comm acolo si vad eu
si te uiti acolo dc iti place introul, avatarul si bannerul si iti fac la fel dc vrei