| Anon03 a întrebat:

Salut, cine imi poate creea o iamgine potrivita pentru un canal de youtube cu numele The Silent Gaming nu vreau o imagine horor sau cv de genul vreau o imagine gen cu minecraft si dedesubt scris numele The Silent Gaming. sau daca ati putea sa-mi dati un link bun cu photoshop v-as fi recunoscator deoarece caut dar nu gasesc photoshop. Va multumesc anticipat! Acord Funda!

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Treaba asta se numeste graphic design si se plateste daca vrei sa ti-o faca coneva, iar photoshopul costa bani, daca il vrei gratis trebuie sa-l piratezi.