| InSaK1D a întrebat:

.am nevoie de putin ajutor la League Of Legends...
Cum fac la solo/duo sa castig pentru ca intotdeauna pic in echipa ori cu feederi ori trolli ...va rog ajutati-ma cu un sfat sau orice funda happy

4 răspunsuri:
| Bogdan7265 a răspuns:

Sfat:Incearca orice metoda sa gasesti pe cineva bun cu care sa joci, cineva care sa stie sa joace.Credema mai sunt si jucatori care se pricep.

| vLaDy25 a răspuns:

Nu prea ai cum. Astia de la RIOT fac echipele.

| ShadowWalkerRO a răspuns:

Cel mai bine e sa joci cu un amic. Luati mid si top castigatile si faceti in 2 meciu.

| ShadowWalkerRO a răspuns:

Cauta pe cineva cu care sa joci, in principiu e mai usor sa recuperezi in 2 feedu facut de echipa.(cel mai bine e sa luati mid/top sau mid/jungla)