| Narcis_Gdthghgf_2000 a întrebat:

Salut, am nevoie de voi rapid.
Exista un program gen care sa scrii textul apoi sa il pui pe un anumit putin de pe tastatura si canf ai apasat acel buton s-a inserat textul!
Gen sunt lider la o factiune pe samp apas f1 pac apare intrebarea dupa f2 alta intreabre
ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Tu te referi la MACRO-URI, care iti inregistreaza anumite lucrui pe care le faci pe calculator si cum ai spus tu le executa la apasarea unei taste. Si da sunt aplicatii pentru asta. Incearca sa cauti pe net macro recorder.