| ribak a întrebat:

Salut, am nevoie urgent de o salvare pentru need for speed mostwanted care sa aiba toate masinile, dati-mi si mie niste linkuri ceva, va rog frumos, Promit ca dau funda! PS: Am windows 8

Răspuns Câştigător
| ClaudiuStar a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/21FDUUGXHVIC/NFS-Most-Wanted-Savegame-100-rar.html
Daca nu stii cum sa o faci sa ruleze salvarea contacteaza-ma! Salvarea este completa. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ribak explică (pentru ClaudiuStar):

Nu stiu cum sa ii dau download. happy

| ribak explică (pentru ribak):

Invata pas cu pas si iti dau funda

| ClaudiuStar a răspuns (pentru ribak):

Dai click pe link si astepti 20 de secunde si acolo mai jos este download 1 si download 2 dai pe care vrei si se descarca. funda?