| Vadim777 a întrebat:

Salut am niste intrebari in privinta cu samp (GTA Sanandreas Multyplaier)
1.Cum sa pun muzica pe server samp ori radio ca playeri cind vor scrie /radio sa asculte muzica
2.Cum sa pun ca la nume sa fie scris vip ori admin doar la aia care au admin sau vip
3.Cum sa schimb introducerea cind intru pe server sa scrie denumirea serverlui si sa moodific continutul la /rules sau la ceva de genul
Cine stie sa ma caute pe mess "vadimvadim777" va rog din suflet. ajutati-ma va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
| XxRemixGabriel2013xX a răspuns:

Pentru ce ai cerut tu ar trebui sa descarci pluinguiri si sa bagi pe server pentru ca acelea se numesc pluinguri ai putea sa le pui la comanda /updates.
Oricum scrie asa : Radio for SA-MP Download
2. Admin and Vip for SA-MP Download
3.Acelea tu trebuie sa le faci manual.

| Vadim777 explică (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Mersi da imi poti spune unde sa le pun

| Vadim777 explică (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Da-mi te rog emailul tau ori cautama pe a meu sa-mi explici acolo mai amanuntit.Te rog

3 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Puteti sa pui si radioul meu :D? www.catmusic.tk
hapenciuc_george@yahoo.com (mess)
Iti fac publicitate pe alte servere de CS si Comunitati