| AlexandruTimu a întrebat:

Am o chestie mai ciudata la PC in LOL.
Deci, deci, fara deci.
Pana acum ma jucam lol pe pc la 240 fps-uri si 60-70 ping (TPU nu permite sa scriu M si S legat. Crede ca prescurtez mersi). De cateva zile ma bag in meci, tot ~240 si ~70 ping, dar se comporta (in unele momente) de parca as avea 500 ping. Dau o putere, peste o secunda executa. Si nu neaparat doar puterile si miscarile, ci si celelalte butoane, cum ar fi TAB, sau ESC(tastatura merge perfect, nu am nimic de reprosat). Chiar si chat-ul merge urat de tot. Scriu si ramane in urma scrisul ( ca la telefon cu ram mic). Stie cineva de ce face figuri de astea? Mai pot da detalii daca nu intelegeti

Răspuns Câştigător
| AgentTorque a răspuns:

Ai incercat sa blochezi fps la cati hz are monitorul?

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Verifica update ul la windows sa nu fie pornit cand joci...ori ii dai pauza 7 zile ori ii faci update inainte sa joci. daca ai windows 10 dezactiveaza si antimalware ala scaneaza permanent si rupe sistemul
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/