| BodoBBX a întrebat:

Salut Am O Comunitate oZoNeCs http://ozonecs.wikiforum.ro/forum sau www.ozonecs.tk si caut servere de cs orice mod orice fel de sv caut staff Informati Id : bodo.20cm
Forum User: Banjo
Succes In Continuare

Răspuns Câştigător
| Gigel241124 a răspuns:

Am sa-ti fac o lista cu toate servare!
Normal:
romania.laleagane.ro

alba-iulia.laleagane.ro
cs.wrs.ro VAC Altul
bucuresti.laleagane.ro
cs.gangs.ro
Cu modu Zm:
zm.awp.ro
zm.bachusteam.com
zm.diavolo.ro
zm.illegal.ro
cs7.stedu.ro
Cu modu deathrun:
dr.xarena.ro
dr.ecila.ro
dr.mapping.ro
dr.ultramania.ro
dr.b-zone.ro
Cam ataa sper sa te ajute Si bafta happy La comunitatea tabig grin!

3 răspunsuri:
| BodoBBX explică:

S anul fie in alta comunitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Simplu876 a răspuns:

e sv nou ammo se face ft repede la 50 dmg = 1 ammo limita in banca de ammo este de 999.000 sv are lm este pe lvl l 100 ammo ai lvl 1 200 ammo lvl 2 400 ammo lvl 3 si tot asa si zm din ce in ce mai buni + ca are si clasa la om
deci sv e nou si bestial nu e tot timpul on deoarece e nou si nu e hostat dar daca se aduna 20 playeri se va hosta