| S1mplu a întrebat:

Salut,am o imprimanta hp photosmart c3100 si mi sa dat la scoala sa facem o revista despre liceu si vreau sa pun coperti groase,acum am auzit ca ar fi carton de imprimanta,dar nu stiu daca la imprimanta mea se poate,stie careva daca ar merge sa trag si carton? Carton A4.

1 răspuns:
| stepphy a răspuns:

Ti se blocheaza in imprimanta si nu poti sa il scoti foarte usor
dar scrie tu de mana.Sau scoti scrisu pe foaie alba sau alta culoare si tai si lipesti pe cartonwinking. Dupa scoti imagini si e ca si la imprimanta.Pentru un proiect mai reusit poti sa cumperi foi colorate si scoti la imprimanta cate 3-4 randuri pe o foaie galbena, apoi pe alta rosie etc.Si o sa arate bine.