| Ciprian996 a întrebat:

Am o intrebare...am cumparat recent o pereche de casti dela mricrosoft modelul este "Microsoft LifeChat LX-3000" si vreau sa stiu ce pot sa fac ca sa pot asculta muzica la ele? si cum? castile are doar un usb care intra in pc.ms

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca sunt pe USB, atunci fie ai si un CD sau DVD cu programul sau driverele ce trebuie instalate ca sa mearga castile, fie mergi pe site-ul producatorului - cu google - dupa numele castilor si descarci de acolo programul care face sa mearga castile in functie de ce windows ai: XP, 7, ... - pe 32 biti sau pe 64 biti. Rulezi programul, pui castile si ar trebui sa mearga.