| IceCuBe_5755 a întrebat:

Am o intrebare: cand ma joc cs pe cutitarii imi baga incontinuu binduri gen "Add fav." stiti cumva ce as putea sa fac sa nu mai imi puna bindurile astea? Am dat unbind in consola dar cand intru iar mi le baga. Dau si fundita daca ziceti cum. Ms:*

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut!
Nu poti sa scapi de ele deoarece asa au setat ei ca sa le faci reclama si nu esti singurul care se plange de ele ...Pariez ca toti de pe sv se plang.
E ca si atunci cand deschizi calculatorul si se deschide automat antivirusulwinking bye
Funda? big grin