| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu cs-ul,mi se tot schimba userconfigul cand intru pe servere si nu stiu de ce,adica se tot goleste iar acolo am binduri si mai multe chestii si cand intru pe un server mi se sterge toate bindurile si mi se goleste userconfigul, stie cineva cum pot sa rezolv problema asta? dau funda! sad

Răspuns Câştigător
| Emper a răspuns:

Atunci seteaza-ti intr-un notepad toate comenzile, apoi dai save as, dai all files, si scrii la nume -nume- si dupa.cfg, in cs intrii in consola si scrii exec -nume-.cfg. Bafta :d

3 răspunsuri:
| Emper a răspuns:

Intra in folderul cu userconfig, dai click dreapta pe el, si bifezi read-only. Bafta

| DarthNiger explică (pentru Emper):

Am facut asta si nu am mers

| DarthNiger explică (pentru Emper):

Ok mersi asta a mers big grin

| Emper a răspuns (pentru DarthNiger):

Atunci seteaza-ti intr-un notepad toate comenzile, apoi dai save as, dai all files, si scrii la nume -nume- si dupa.cfg, in cs intrii in consola si scrii exec -nume-.cfg. Bafta :d