| Georgemtb a întrebat:

Am o intrebare: ce sa aleg dintre Razer Kraken USB si LOGITECH G430? Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| IisusChristos a răspuns:

Depinde
Pentru gaming LOGITECH G430 clar, dar pentru muzica si restul Razer Kraken pentru ca au un bass mai puternic
Funda?

| Georgemtb explică (pentru IisusChristos):

Frate, am citit pe altex ca zicea unu ca Razer n-are bass...

| IisusChristos a răspuns (pentru Georgemtb):

Cum crezi, eu stiu din propria experienta
Plus ca ai citit pe altex, pe cand puteai sa citesti pe un site mai specializat sau ceva gen
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2603259/kraken-bass.html

3 răspunsuri:
| wowmentol2 a răspuns:

Razer clar