| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare: credeti ca world of tanks pana la versiunea 10.0, va fi la fel ca war thunder versiunea tancuri de acum? aici ma refer la tot: grafica, gameplay, absolut totul. si daca va fi asa la versiunea 10.0, cam cand credeti ca se va ajunge la acest update? astept raspuns, multumesc. happy

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Prostii, WoT nu va fi NICIODATA cum e WT acum. WoT o sa ramina mai mult pentru copiii cu arcade si pentru competitii, iar WT o sa fie pentru cei mai hardcore.