| anonim_4396 a întrebat:

am niste antrebari legate de world of tanks: acest joc l.am descoperit an urma cu un an jumatate. atunci ma cam andoiam de calitatea lui deoarece avea destul de multe erori si o grafica slaba an comparatie cu alte jocuri. de anul acesta au aparut anbunatatiri mari odata cu versiunea 9.0 credeti ca an curand va deveni un joc de top pe parte grafica si pe ce poti face an el? va fi curand un joc cu grafica ca la watch dogs sau nfs rivals? evident sunt total alte tipuri de jocuri dar ma refer strict la grafica si la efecte.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai niste intrebari, cu "î", da? Numa' bazaconii bagi in rest vad. Grafica acum un an si ceva nu era cu mult mai slaba in comparatie cu alte jocuri. Iti arat screenshoturi din Closed Beta si o sa vezi ca nici atunci nu era asa de urit. Degeaba grafica si efecte daca e complet praf ca gameplay. War Thunder ai incercat?

| SpecterEV a răspuns (pentru KodrutZ):

War thunder ground forces?

| KodrutZ a răspuns (pentru SpecterEV):

WT, cu ground forces sau fara GF... happy
WTGF e in open beta acuma, in caz ca te-ai jucat mai de mult, ti-au placut avioanele dar voiai si tancuri insa era invite-only si pe bani.