| BazikR1 a întrebat:

Am o intrebare, cum intri in creative mod in minecraft single player?

Răspuns Câştigător
| David2001 a răspuns:

Pai practic ar trebui sa dai acea comanda cand creezi harta. Sper ca te-am lamurit.

5 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Pai atunci cand creezi p lume noua activezi optiunea permite coduri si scrii in chat /gamemode 0 sau /gamemode 1/2 (nu mai stiu exact)

| BazikR1 explică (pentru XSmokerxx):

Nu-i niciuna din astea altele mai sti eu am fost la un prieten si mi-a pus modul dar acum am sters lunea aia din greseala...

| David2001 a răspuns:

Pai,dai la optiuni dai Allow Cheats:ON, si dupa faci mapa, apoi dai in chat ( litera T) /gamemode 1. Atat! Funda plz!

| BazikR1 explică (pentru David2001):

Nu merge imi zice ca comanda nu exista...

| BazikR1 explică (pentru David2001):

Probabil ar trebui sa specific si ca am versiunae 1.7.4 si nu e original...

| David2001 a răspuns (pentru BazikR1):

Pai practic ar trebui sa dai acea comanda cand creezi harta. Sper ca te-am lamurit.