| zuokik97 a întrebat:

Salut am o intrebare, de ce dupa vreo 5 minute dupa ce joc pe blue.bugged.ro server de samp imi da ban ADM BOT adica botul serverului cu securitatea. aseara am stat 3 ore incontinuu si nu am primit ban?

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Asa am patit si eu o perioada pe server. (pe vremea cand jucam). Dar dupa aia nu am mai avut probleme. Nu cumva ai warn 3/3 sau folosesti hack-uri? Fa eventual o plangere pe forum la ei si vezi ce raspuns primesti. Bafta happy