| jupbogdan a întrebat:

Salut am o intrebare, de ce tot mi se blocheaza jocurile si nu am alta alternativa decat restartarea pc-ului. Sa va explic mai pe larg : am observat problema la 2 jocuri Mafia si Alexander, mi se blocheaza sunetul se blocheaza (se aude repetat ca la un cd zgariat) Specificatii Pc: Memorie ram : 1024 Mb, Placa video : Nvidia GeForce 7300 Se/7200 GS, Windows: Microsoft Windows Service Pack 2 ( nu este orginar dar nici modificat) Procesor: Intel Celeron 1.80 GHz. Deci am cerintele necesare ce ar putea cauza blocarea jocurilor?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Procesoru prea mic(1. 8ghz)
memoria e plina
placa video s-ar putea sa fie prea slaba
etc, sunt o gramada
eu am tot procesor de la Intel de 1. 8ghz si imi mergea crysisu si nu mergea eurotruck simulator
ceva de la memorii cred ca eee.
o seara buna

2 răspunsuri:
| jupbogdan explică:

Nici de cumhappy...memorie am de ajuns.am descoperit cauza.era din cauza cooler-uluihappy

| deeautszaa a răspuns:

Pentru ca tie plina memoria la pc! sau joku are prea mult! sper ca te-am ajutat