| vapuppetoti a întrebat:

Salut am o intrebare joc un joc pokerstars si am prieteni care joaca si de pe Facebook dar intra cu id de russia gen la masa le arata ca au contul facut idn russia mai bine spus au FB STRain gen de america Italia russia etc si vreau sa stiu si eu cum pot sa-mi creez un Facebook strain? ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ala nu e id e tara unde se afla in acel moment. pokerstars arata in fiecare lobby al unui turneu sau joc id-urile jucatorilor si tara unde se afla in acel moment de unde se logheaza

| vapuppetoti explică:

Stiu foarte bine chestia asta doar ca ei nu sunt acolo laughing joc cu romani la masa care au 10 de conturi de diferite tari.