| Deacu_Denisa_Geanina_1988 a întrebat:

Am o problemă
Stateam pe telefon si dintr-o data primesc un mesaj cu un cod de verificare de la Facebook dar eu n-am facut nici un cont de Facebook
Acm am primit altul cum ca sa dau click pe un link daca vr sa creez contul sau sa folosec codul dar nu vr sa o fac ptc poate fi un virus
Cine ma poate ajuta
P. S. stiu ca persoana respectivă dacă n are codul nu poate face contul dar totuşi

1 răspuns:
| Polizey22 a răspuns:

D-ai delete, Las-o, Poate cineva a gresit si a dat la alt telefon