| anonymous609 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Mai demult tot bagam bani in jocuri si vreau sa stiu daca pot sa dau refound la tot, gen in fortnite, brawl star, clash royale si altele nu-mi pasa daca imi iau ban sau ceva.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti da nimeni nici ban nici bani inapoi. Orice cumperi ca si microtranzactie nu se ramburseaza. Poate daca faci un ticket imediat ce tranzactia e facuta (si daca poti demonstra ca a fost o greseala, sau a butonat altcineva telefonul). Si aici nu e cazul, pentru ca tu ai ''folosit'' ce a fost cumparat.