| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, intrebarea mea este: e bine sa te joci jocuri de strategie precum Fortnite,Brawl Stars, Clash Royale, PUBG, etc. Eu nu m-am jucat de foarte mult timp si nu ma mai reacup de ele.

Răspuns Câştigător
| cris54321 a răspuns:

Jocuri de strategie sunt civilization, age of empire, rome, red alert. Alea sunt shootere si prostii pe telefon. Deci nu.

1 răspuns:
| Epickk a răspuns:

Salut.
Intr-o oarecare masura, nu vad de ce n-ar fi ok.
Eu unul ma joc World Of Warcraft de vreo 8 ani.
Cand vin de la munca stau o ora - doua, ma mai joc si in timpul liber.
Atata timp cat nu confunzi lumea virtuala cu viata reala, nu vad nici o problema.
Pe mine unul ma relaxeaza maxim.
Ma prinde atat de mult cand intru joc ca uit de toti demonii mei happy
Orice om are nevoie de o portita de scapare.
Mai ales cand te joci si ai si o muzica buna pe fundal, pentru mine e rai happy