| ultr4nima a întrebat:

Am o MARE promblema.Am un cont Steam,iar eu doresc sa cumpar ceva din piata comunitara Steam,dar spune ca contul meu este limitat si trebuie sa fac o achizitie Steam, dar am facut una...Am pus 30 lei pe cont, am avut : 1 DOLAR 34 CENTI,si am luat ceva din jocul TF2, si acum sunt cont premium (in TF2),insa spune ca pe Steam nu am facut inca o achizitie pe Steam...Si cum sa fac contul meu Nelimitat? AJUTATI-MA PLZ.

2 răspunsuri:
| LeCamionagiu a răspuns:

Trebuie sa cumperi un joc, nu microtranzactii in jocuri free. Poti sa iei unul ieftin gen Gmod sau cs 1.6 si o sa iti mearga steamul. Bafta!

| RedandxXx a răspuns:

LeCamionagiu
Am si eu problema asta cu contul steam ca este limitat si am cumparat atunci 3 jocuri csgo, css, cs1.6 dar imi scrie ca cica contul meu este limitat si inainte aveam chestia aia ca sa astept 30 de zile am asteptat si dupa a aparut ca contul tau este limitat daca poti te rog ajuta-ma