| VasiliuVlad06 a întrebat:

Salut, am o mica nelamurire, de curand mi-am cumparat un card paysafe de 50lei special sa-mi cumpar cs go. nu stiu de unde sa il iau, sensul fiind daca sa il iau de pe steam sau g2a. iar daca il iau de pe steam nu merge deoarece ei au optiuni sa adaugi 10E - 20E si eu am de 12 sau ceva de genu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-l de pe g2a,acolo nu ai limita de cat poti baga, adica nu bagi 5, 10 etc. Daca ai nevoie de mai mult ajutor add pe skype SxoVerXs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l de pe steam, merita. Daca il iei de pe steam o sa ai un cont care nu este limitat (asa e mai nou), si o sa poti folosi market-ul, pe care nu il poti folosi daca il iei de pe alte site-uri sad Singurul dezavantaj e ca daca ai fi vrut sa il iei de pe g2a cu key si ti-ar fi fost spart contul ai fi putut sa il iei inapoi facand un ticket la steam cu cd-key-ul, dar asta se rezolva cumparand un joc cu cd-key mai ieftinwinking

| VasiliuVlad06 explică:

Am primit pe mail ca cica s-a facut comanda pe g2a. dar in cat timp o sa primesc mail-ul ( unul din ele ) am primit 3 laughing