| M4R1AN5000 a întrebat:

Salut, am o mica problema cu gta 4, dupa ce am instalat un mod (de masina)mai exact, intru in joc si nu mai sunt masinile, are cineva vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Da. solutia e sa nu mai bagi moduri laughing si sa reinstalezi gta

1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Deci e din cauza modului. Trebuie sa reinstalezi GTA si sa nu mai bagi niciodata moduri. Si eu am mai bagat moduri dar de cateva ori nu imi mergea, imi dadea crash si in curbe masina mi se rasturna in curbe. Sper ca te-am ajutat happy