| robyzor a întrebat:

Am o mica problema cu League of Legends. Am descarcat jocul intr-o seara de luni. L-am instalat, i-am facut packurile, m-am jucat. Miercuri dimineata a fost implementato o noua serie de pack uri. Am refacut packurile. De aici a pornit eroarea. In fereastra de update am dat Play, apoi am scris contul respectiv parola. Am selectat un meci de 5 vs 5, mi-am ales eroul, iar dupa ce s-a terminat timpul trebuia sa ma bage in joc respectiv in meci. Din pacate nu s-a intamplat asa. Am intrat la optiuni in fereastra de update si am selectat optiunea de reparare. S-au verificat fisierele, totul era ok. Acum cand intru in lol imi spune ca packurile sunt complete, dau play insa nu se mai intampla nimic, nu imi mai apare nici macar fereastra de autentificare.

Va rog frumos, pentru cunoscatoru putin ajutor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, stiu ce se intampla asa are si un prieten de al meu, e un BUG daca iti alegi campionii si astepti sa intri in meci se face 100% si te scoate din joc. asa e? daca e asa prietenul meu si-a reinstalat windowsu si i-a mers nu stiu ce sa zic de tine dar bafta sper ca ti-am fost defoloshappy

| robyzor explică (pentru anonim_4396):

De fapt eu imi aleg campionul, si dupa nu imi mai intra in fereastra aceea de arata ca se incarca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru robyzor):

Aaaaa, asta e altceva scuze, eu cred ca este un BUG parerea mea este sa reinstalezi windowsul. apropo ai incercat sa reinstalezi jocul, poate nu s-a instalat ceva corect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru robyzor):

Apropo daca iti merge sa imi zici pe ce regiune joci, eu joc ep EU nordic and west si am 30 ma cheama styx01big grin daca iti merge contacteaza-ma sau da-mi pm