| stelistu720 a întrebat:

Am o misiune la metin2.ro in care trebuie sa-i aduc lut lui Yonnah de la porci rosi salbatici dar u gasesc deloc.Cum fac misiunea?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pica extrem de greu, asta este adevarul. Incearca sa omori mistreti care ies din pietrele metin, la aceia de obicei pica mai des.
Bafta!

| alin_9439 a răspuns:

Pai acum eu am facut mis astea destul de usor acum depinde de regatul in care te afil de ex daca esti regat albastru te duci langa prostalul care duce spre map 2 si pe acolo gasesti mistreti si ii omori e adevarat ca pica greu dar trebuie sa joci mult si sa ai rabdare si vezi ca iti mai da o mis incare o sa ai nev de lut tot la porci gasesti bafta si sa ai rabdare sa nu te lasi fraierit de astia cu faze gen el se duce la departare tu sa pui 2 sec armura pe jos sa vadaca ca nu e falsa pentru chiar daca nu vezi tu are hack speed si tu nu il vezi cat de repede se misca si in 2 sec e la tine si la hack are si auto care ia toate itm de pe jos daca vr sa vinzi ceva ai grija la pret si sa nu uiti ca daca faci schimbi ii dai un leu +9 pentru o mortala +9 daca da x si pui armura iar sa fi atent la + si te asiguri ca era ac armura eu acum joc de mult timp metin si stiu multe chesti da-mi pm la adresa alin_micut. Fundabig grin