| HincuOvidiu1990 a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu folderul meu de GTA V pentru PC : Am instalat niste moduri pentru singleplayer: Rage plugin hook, script hook, si lsfr (un mod de politie). Si acum vreau sa ma joc pe online asa ca am incercat sa dezinstalez modurile. Nu stiu daca am curatat tot folder-ul asa ca va voi pune poza folder-ului meu. Si va mai rog sa postati si poza folder-ului clean...

1 răspuns:
| Andrei900Boss a răspuns:

Daca ai gta 5 pe steam dezinstaleaza instaleaza iar gta 5 va fi curatat toate modurile inclusiv totul de la 0. sau daca l-ai cumparat asa ca merge. ca l-ai cumparat dezinstaleaza si instaleaza.