| BETE a întrebat:

Am o probblema destul de marica care ma oftica la maxim...mi-am descarcat GTA5 si imi merge in reluare....am lag si nici macar nu joc la maxim! Ce ii pot face sa nu mai am aceasta problema? P.S.-acesta este laptopul pe care am instalat gta5 ( http://www.cel.ro/......-fullhd-l/ ) O fii din cauza ca nu este jocul original?

Răspuns Câştigător
| rem1x70 a răspuns:

I-ati de pe internet programul razer cortex. El iti va inchide tot ce ai deschis prin calculator si va oferii jocului viteza de ram mai mare. Dupa inchiderea programului totul se va restabilii la normal. Sa sti ca daca l-ai luat de pe file list jocul, are un anumit "bug"... chiar daca e dat pe normal, se misca infect si iti zic din propria experienta. Lasa-l pe high ca se va misca mai bine si activeaza si razer-ul.

1 răspuns:
| MRLeo a răspuns:

Este posibil sa fie din cauza ca jocul nu este original, cele piratate sunt mai multe versiuni, deci e posibil sa ai o versiune mai rea! Si eu am patit la fel! Funda?