| CeVorbestiMa a întrebat:

Un windows pentru acest laptop? http://www.cel.ro/......-fullhd-l/

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu are drivere decat pentru 8.1 pe 64, nici macar pe 32! Nu stiti sa verificati?
Dupa aia stati sa va mirati de ce nu gasiti drivere! Cap aveti, minte va mai trebuie!

| CeVorbestiMa explică (pentru K0sti):

Chiar nu as putea sa gasesc undeva drivere pentru windows 7? Ca as prefera w7

| K0sti a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Pai daca la ei pe site nu sunt... vrei sa le inventam noi? Asta e! Oricum win 7 s-a scos, nu mai exista nici licente daca vrei sa-ti cumperi, asta ca idee!

| CinevaNou a răspuns:

Windows 98se, cel mai bun.

| AdrenalinTm a răspuns:

Windows 7 profesional
de ce mai ai dubii?
ubunt

| CeVorbestiMa explică (pentru AdrenalinTm):

Icei de la magazin mi-au spus ca un windows 8.1 m-ar ajuta la autonomia bateriei.dar eu sincer i-as pune un windows 7 ..si voiam si parerea altora

| AdrenalinTm a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

laughingwindows 8 8.1 sunt sisteme de operare proaste asteptam sa vedem windows 10 sa vedem de ce e in stare care il gasesti pe situl Microsoft sal incerci si sai ajuti sa mai rezolve erorile

| CeVorbestiMa explică (pentru AdrenalinTm):

Dar de ce spui ca sunt proaste versiunile w8?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Pentru ca seamana foarte mult cu vista

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Pune windows 7 este mai bun. 8 arata ca naiba, iti apare in dreapta o chestie din cauza ca nu il ai cu licenta (chiar daca ii pui activarea). si multe alte chesti. Sigur windows 10 care va aparea in curand daca nu a aparut deja va fi mai bun si il vei schimba http://ttap.co/1td5WSh