| Ionita_Alex_1993 a întrebat:

Am o problema: Am instalat forge pe minecraft 1.6.4 ca sa ma joc modpack-ul life in the woods si dupa ce am instalat si modpack-ul mi-a data crash. Asa ca am instalat technic launcher si am instalat acolo acel modpack. M-am jucat o zi si cand am vrut sa intru a doua zi pe el ii dadeam pe PLAY pornea dar dupa 1 minut revenea la launcher. Apoi am instalat life in the woods cu forge pe minecraftul normal si tot aceeasi problema o am. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Sunt doua posibilitati:1-nu ai placa video buna 2-poate PC-ul tau nu primeste atatea moduri

| Ionita_Alex_1993 explică (pentru Vlach):

Am jucat minecraft si cu mai multe moduri ex: hexxit si mi-a mers care tot cu forge porneste. dar poate o fi din cauza la driverul de la placa video

Răspuns utilizator avertizat