| McNek a întrebat:

Am o problema. Am Steam(cu licenta CS) si totul a mers ok pana am schimbat locul unde sta Unitatea. Acum si CS si Team Fortress2 se blocheaza in joc, se misca greu si nu stiu ce sa le fac.Sugestii?

4 răspunsuri:
| sPec1aLxD a răspuns:

Hm...vezi cum sunt puse piesele. poate cand ai incercat sa schimbi locul poate ai deranjat tu ceva pe acolo

| dAMMoRIGIN a răspuns:

1)verificati sistemul daca e comapatibil
2)dai la joc la proprietati dai la local files si verifica intregritatea jocului...
3)scoate-l si instaleazal din nou(nu cred ca ar putea ajuta la nimic dar na)
4)ia-ti vechea unitate,conecteazo, intalezi steam cs, si tf2 si te joci moca

| McNek explică (pentru dAMMoRIGIN):

Am facut toate astea, no result! Mersi oricum.