| Endoo a întrebat:

Am o problema......Am uitat parola de la yahoo mail si cand dau pe acel buton ca am uitat parola ma duce pe alta pacgina si imi pune 2 intrebari. ( Nu stiu dc deoarece eu nu am setat asa ceva) Prima zice "care este unchiul tau preferat" si a 2-a "care a fost marca primei tale masini" Dar din nou eu nu am setat asa ceva si orice as scrie este gresit. Mentionez ca nu am conectat la email nici nr de telefon dar nici alta adresa de email. Ce pot face? Am nevoie de ajutor urgent!

1 răspuns:
| ZetZ a răspuns:

Ai setat aia, oricand inregistrezi un cont la yahoo, te pune sa alegi 2 intrebari de securitate si sa scrii raspunsul, de aceea ar fi bine sa alegi intrebari reale si sa pui raspunsuri reale ca sa nu le mai uiti. In cazul in care nu le sti, nu e conectat la alt email, si nu ai adaugat nici nr de telefon...e un caz pierdut, poate ai avea o mica sansa daca ai vorbi cu cei de la suport, sa le dai perioada aprox cand l-ai creat, la ce retea de internet ai avut abonament etc, dar nu e sigur ca ti-l vor recupera. Sper ca te-am ajutat.