| sadfhgkj a întrebat:

Ajutorsad ca "proasta" I-am dat unei fete(colega) parola de la contul de stardoll si mailul meu)(stiu nu trebuia sa o fac) iar ea acum o sapt mi-a schimbat parola la stardoll si la mail,pentru a avea contul numai pentru ea,si sa nu mai schimb parola la el,dar nu vrea sa recunoasca desii am o gramada de dovezi.
eu mi-am facut alt cont de yahoo si am setat facebook-ul in asa fel incat sa ma pot loga la el pe noua adresa mail, dar mi-a ramas si fostul mail ca adresa de facebook iar fata aia mi-a schimbat parola de la facebook folosind fostul mail..va rog ajutat-ma cum sa imi recuperez parola,dati-mi hacker de parole,metode orice.
apropo, cand trimit mail ca mi-am uitat parola la noua adresa acolo imi da un cod pentru modificarea parolei iar cand il bag imi arata cica "ati bagat codul de prea multe ori, va rugam reveniti mai tarziu" si nu pot sa trimit sms cu codul pe telefon ca mi-a ramas fostul nr pe facebook iar eu acum am altulcrying

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

O poti da in judecata, si se poate ajunge chiar la inchisoare. Politia va gasi usor calculatorul de pe care s-a logat.

Bine, nu iti recomand chiar sa faci acest lucru, mai degraba cauta legea respectiva si amenint-o ca daca nu iti da parola faci reclamatie, eventual roag-o pe mama ta sa te sustina, vorbind cu mama ei, asa va fi mai de efect. Precizeaza ca esti dispusa sa uiti intamplarea daca iti da parola inapoi.

| vlad7 a răspuns:

Naspa! in cazul asta ti-as recomanda sa intri pe fb free hack si daca are fb sa ii faci hack sau poti sa faci la fostul cont de Yahoo si sa-i schimbi parola si evrica ai rezolavato! Sau poti sa rezolvi cu colega ta!