| Hori_Vlad_1998 a întrebat:

Contul meu de Facebook a fost spart cat si cel de Yahoo Mail. Si incerc sa-mi schimb parola de Facebook cu ajutorul adresei de email, dar, cand incerc sa ma loghez pe mail imi zice ca "Ne pare rau dar nu recunoastem aceasta adresa" si nu am nici numar de telefon pe aceasta adresa de email.
Ce as putea face? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Te pot ajuta sa-ti recuperezi yahoo mail. Contacteaza-ma in privat. Si dupa iti vei putea recupera adresa de Facebook.
Contacteaza-ma in privat, printr-un mesaj.
Imi dai numarul tau de telefon, si incerc sa-ti rezolv.
Eu mi-am uitat parola de la yahoo, si n-am reusit sa intru, doar cu ajutorul numarului de telefon. Daca doresti, te ajut

| Paduraru_Adrian_1976 a răspuns (pentru AlbNegru09):

Salut
Te deranjez
Ma poti ajua te rog
Am acest mesaj cand incerc sa intru pe adresa de email"ne pare rau dar nu recunoastem aceasta adresa"
bilucecafe@yahoo.ro
Tel 0747599753
Daca poti sa ma ajuti...

| cristinel375 a răspuns:

Fa-ti alte conturi! happy

| dyckă a răspuns:

Dar pe Facebook ai numar de tel.