| Boss491 a întrebat:

Salut, am o problema.
Am un calculator cu procesor pentium 4, 3.20 ghz, 1.5 gb ram, windows 7 ultimate 32 bit, si pe vremea cand aveam windows xp, pe acelasi pc, imi mergea minecraft-ul fara probleme pe el iar acum nu merge pe windows 7.
Imi puteti da niste sfaturi pentru ca minecraft-ul sa mearga si pe win 7?
p.s: am java instalat happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Farafrica_Robica_2000 a răspuns:

Joca-te pe versiuni mai mici si daca nu iti mergre cand il deschizi incearca sa faci update la placa video sper ca te am ajutat.