| rrobi501 a întrebat:

Salut am o problema, am un volan serioux light racer wheel srxw-s20v si am pierdut cd-ul va rog frumos cine poate sa imi dea si mie driver-ul sau o solutie ca sa imi mearga

1 răspuns:
| sergiuboanta a răspuns:

Nu stiu ce sa zic we si eu am volan serioux si nu am mai instalat ala si imi merge ba chiar... la nfs most wanted imi merg is pedalele.incearca sa bagi usb-ul si lasa-l asa si vezi daca merge dar nu uita sa ii faci comenzile din joc