| gabigabi20 a întrebat:

Ce jocuri cu masini si tiruri pot juca pe un Volan Serioux SRXW-S20V? Cine scrie cele mai multe jocuri si cele mai tari primeste funda+vot.

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Need For Speed: Shift 2, Motorstorm, F1 2011, Blur, Dirt 3, Need for Speed: Hot Pursuit, Gran Turismo 5, Burnout Paradise, Forza Motorsport 1, 2, 3, 4, Need for Speed Underground 2, Need for Speed Most Wanted, GTR 2, Burnout Paradise: The Ultimate Box, 4x4 Hummer, MotorM4X: Offroad Extreme, Colin McRae Rally 2005, GTR Evolution.

| aka7up a răspuns:

Pai,poti juca:Euro Truck Simulator test drive unlimited 1/2, NFS Shift, NFS The RUN, Dirt 1/2/3.