| ma3stru95 a întrebat:

Am si eu o problema cu un cont de yahoo. Cand incerc sa intru pe mail imi spune ca trebuie sa raspund la intrebarea de securitate, dar am uitat-o ca am adresa e facuta de vreo 4 ani... Stie cineva vreo modalitate sa o recuperez? Va rog, ca am pe ea multe informatii si lucruri importante. Tin sa precizez ca daca bag o parola gresita nu ma pune sa scriu intrebarea de securitate deci parola nu e schimbata de cineva...

1 răspuns:
| JustLiv a răspuns:

Probabil ca ai gresit ceva...Rescrie-o incet si cu grija.Sau cred ca poti apela la asa zisii,, hack''-eri.