| electrovlad a întrebat:

Salut
am o problema cu Counter Strike

Cand intru pe un server de cs sau cu boti dau sa imi aleg echipa si ma muta specator nu pot nici sa vorbesc prin say sau say_team va rog ajutati-ma cum pot remedia problema fara sa reinstalez cs am o gramada de fisiere importante in el

?

Răspuns Câştigător
| CristianMD a răspuns:

Intri in folderu cu cs, va fi un alt folder pe nume cstrike / intri in el si gasesti un fisier config.cfg ( si il stergi ) intri in cs inapoi, iti setezi optiunile preferate in Options, si dupa joci pe un server!

2 răspunsuri:
| electrovlad explică:

Da am apasat "m" dar ma muta spec orice as da "1; 2" si p server de cs si cu boti

| Vasyxx a răspuns:

Pai ai apasat m si dupa ti-ai ales echipa?