| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema cu Counter-Strike 1.6 cand intru pe un server nu mai pot sa: scriu, sa dau TAB sau sa i-mi aleg echipa terrorists sau counters. Nici macar sa trag sau sa ma misc nu pot numa sa ma uit stanga dreapta sus jos si atata.
Cine ma juta fara sa reinstalez jocu dau funda.

Multumesc mult de ajutor!

Răspuns Câştigător
| pixele a răspuns:

Intra in obtiuni keyboard si dai use default, dai ok si veizi daca iti merg.

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Zic eu ce are am avut aceeasi problema ca tine ai problema cu configul.
Folderul cu CS/cstrike si cauti config creca este gol si nu mai merge.
Inlocuiestel cu acest config iti dau si linkul. Sper sa te ajute.
http://fbx.ro/n212iilui6huv7j7

| pixele a răspuns:

Intra in options/keyboard si dai use defaults salveaza si intra pe ceva server sa veizi daca iti merg.

| timoanaxor a răspuns:

Salut! Ai dat unbindall cel mai posibil sau ceva...te ajut eu... urmeaza pasii urmatori:Options>Keyboard>Set default sau cv de genu si gata.