| mihailmusat233 a întrebat:

Salut am o problema cu Cs. Cand intru pe un server ori care cand imi aleg echipa se blocheaza. Am incercat multe dar nu reusesc sa ii dau de capat. Va rog ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| NeaMih4i a răspuns:

E din cauza calculatorului, depinde daca e cs 1.6 sau cs go, posibil sa ai o placa video slaba si de aia, sau ram insuficient, sau procesor prost. Lasa-mi mesaj cu componentele tale de la pc aici, si ce fel de cs, adica ma refer ori la cs 1.6 ori la cs go