| JusTLiVe a întrebat:

Am o problema cu Fifa 14, am incercat fifa 13, pes 13, pes 14 dar la Fifa 14 se deschide ma plimb pe acolo si cand sa dau Start match sa joc ma scoate deodata fara sa apare vreo eroare sau ceva.Ce sa fac?

1 răspuns:
| MooN204 a răspuns:

Poate ai vreo problema cu graficile, cand am dat odata graficile mici la fel si rezolutia (c-a sa nu am lag) ma dadea afara din joc, iti recomand sa gasesti un crack sau sa umblii pe la grafici, uitate pe YouTube au Google, sunt multe cazuri de asa ceva prietene...