| Volfart a întrebat:

Am o problema la FIFA 13. Cand dau la "start match" sa joc, sa incep meciul, imi iese din joc. Ce sa fac? (mentionez ca nu apare nici o eroare)

Răspuns Câştigător
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati :

1.Procesorul tau nu suporta.
2.Placa ta video nu suporta, poate jocul are o grafica mai pretentioasa iar placa ta e slabuta.
3. Poate ai instalat jocul gresit, incearca sa-l reinstalezi.
4. Poate ai prea putini GB R.A.M.

| Volfart explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Multumesc de raspuns. Dar cred ca o fi varianta 3 fiindca la celelalte 3 ma incadrez.(RAM, procesor si placa video.) Multumesc oricum.

1 răspuns: