| AgentSaLL a întrebat:

Salut, am o problema cu jocul Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3. Vreau sa ma joc pe pc dar cu un controler si nu pot sa imi setez controalele. Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa iti setezi jocul uite aicea un tutorial foarte bun.
Si cum trebuie sa iti setezi la fel si controalele din joc mult succes la joc.
http://www.youtube.com/watch?v=QY2lauJgLPA

| AgentSaLL explică (pentru Mihail2020):

Multumesc pentru ajutor dar eu am nevoie de setari la controler pentru ca nu se salveaza dupa ce dau ok

| Mihail2020 a răspuns (pentru AgentSaLL):

Sunt doua lucruri cum sa iti faci setarile.
1 Este la inceput iti arata (doar faci exact cum iti arata) si asta inainte sa intri in joc nu dupa?
Asa am facut si eu si imi place aceste setari.
Modifica acele lucruri cum vezi si acolo din videoclip iar dupa aceea intri in joc.
La inceput dai numai (Space) continu sa mearga inaine (Space inseamna A). Poti sa le scrii undeva ca sa stii iar inapoi este (C inseamna B).
Dar trebuie sa le completezi pe toate ca sa iti mearga toate setarile si dai ok si intri in joc.

| MrAnime a răspuns (pentru AgentSaLL):

Se eu am aceias problema, tu ai rezolvato?

| Flav1us27 a răspuns:

Aici ai cum sa descarci si sa instalezi o varianta mai buna>>https://www.youtube.com/watch?v=QMBKou-ny_8
4:07 iti arata cum sa setezi controalele. Funda?