| alexchirei13 a întrebat:

Am o problemă cu laptop-ul meu,când il deschid se vede tot ecranu' negru, se vede doar mouse-ul care merge in rest nimic.

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Deci sa inteleg ca poti sa vezi sageata de la mouse? Posibil sa fie o problema de la placa video, intra in safe mode si vezi daca face la fel. Ti-as recomanda o reinstalare de Windows. A, si se vad cumva niste dungi colorate pe ecran? Daca nu se vad inseamna ca s-a intamplat ceva cu driver-ul video, reinstaleaza Windows-ul.