| oviandr3i a întrebat:

Salut am o problema cu League of Legends!
Deschid Launcher prin administrator dupa dau Launch
Mi se deschide fereastra unde trebuie sa pui login si parola
Insa nu imi apare nimic e totul negru ecranul nimic nici nu imi
apare sa pune login sau parola e totul black doar pot sa-l inchid
Am cautat pe YouTube si google nu a functionat va rog frumos ajutati-ma dau funda! va rog frumos!
Mersi!

5 răspunsuri:
| mateicoca a răspuns:

Delete C:\Riot Games\League of legends\RADS\projects\lol_launcher and lol_air_client (and any other air clients you have)

| Nicholasatron a răspuns:

Ce windows ai?
Ce specificatii are PC-ul tau?
Si incearca sa reinstalezi LOL in orice caz trebuie sa indeplinesti si cerintele de sistem. Eu iti recomand sa faci upgrade la windows 10 pentru ca merge foarte bine Lol pe el. Sau incearca sa stergi toate fisierele de Lol daca vrei sa il reinstalezi. E o problema destul de ciudata si nu stiu daca te pot ajuta.

| Matei169 a răspuns:

Cred ca niste file ale jocului sunt corupte, ar trebui sa il reinstalezi

| oviandr3i explică:

Am gasit solutia pe YT mi-a fost de ajutor
https://www.youtube.com/watch?v=RH2Dz5TsCEo